Bu Web sitesinin Tüm yazılım ve tasarımı tamamen özgün ve deneme amacı ile yazılmıştır..
İrfan can fenerbahçe'de

İrfan can fenerbahçe'de

print sort_by_alpha comment 1 access_alarm visibility 84

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'in milli yıldızı İrfan Can Kahveci'nin transferi için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi!
Fenerbahçe Kulübü, Medipol Başakşehir'in milli futbolcusu İrfan Can Kahveci'nin transferi için görüşmelere başlandığını açıkladı.
KAP'a yapılan bildirimde şu ifadeler kullanıldı:
"Profesyonel futbolcu İrfan Can Kahveci'nin transferi konusunda Futbolcu ve Kulübü Medipol Başakşehir FK ile görüşmelere başlanmıştır."
DHA'nın haberine göre; Fenerbahçe'de yönetici Selahattin Baki, idari koordinatör Selçuk Şahin ve idari menajer yardımcısı Emir Yolaç da resmi evrak işleri için Başakşehir Kulübü'ne geldi.
Ara transfer döneminin en çok konuşulan ismi İrfan Can Kahveci Fenerbahçe'ye çok yakın. Sarı Lacivertliler bugün yapılan görüşmeler sonunda hem oyuncuyu hem de kulübü Başakşehir'i ikna etmeyi başardı. Artık herkes resmi açıklamayı bekliyor.
Son dönemde transferlerini sosyal medyada büyük ilgi çeken bir tarzda açıklayan ve yorumlayan Fenerbahçe, yine ilginç bir paylaşım yaptı ve sosyal medya hesaplarından 'Kahve' paylaşımı yaptı.

Yorum yazcomment edit